Ürkmez peyzaj sistemleri ile dilediğiniz alan çevresinde bahçe düzenleme ve süsleme çalışmaları talebinde bulunabilirsiniz.

Budama İşlemleri

Bahçe ve çevredeki park vs. alanlarında budama işlemleri yapılırken görüntü açısından istediğiniz şekli vereceğiniz bir işlem süreci olacaktır. Hem yerdeki çimleri hem de dikey durumdaki ağaçların budanmasındaki işlemlerde size uzman bir ekiple karşılık vermekteyiz. Budama sistemlerindeki çalışmalarda kaç adet ağaç olduğu ve bu sistemlerde ne gibi görüntü istendiği belirlenmeli, plan proje şeklinde hazırlanmalıdır.

Su Tasarrufu Açısından Peyzaj Firması

Bir alanda otomatik sulama sistemlerinin olması doğru ve tasarruf kapsamında bir sulama anlamına gelir. Bahçe düzenleme peyzaj firması ile anlaşma yaptığınızda tüm işlemlerde su tasarrufu ve uzun vadeli şekilde birçok artı sağlamış olursunuz. Her zaman bakımlı bir bahçenizin olması sayesinde avantajlı bir çalışma elde edersiniz. Bahçenizin her daim güzel görünmesi marka anlamında ve sulamalarda su tasarrufu, kuruma olmaması sayesinde avantaj gibi açılardan tasarruf demektir. Bahçelerinizde düzenli olarak bitkisel ve ağaçlandırma konusunda bakım yapıldığında avantajlı bir bütçe olur. Çünkü hiç bakım yapılmazsa çok fazla masraf çıkar.

Taş Malzemelerle Bahçe Dekorasyonu

Bir alanda taş malzemelerle bahçe dekorasyonu yaptıracağınızda nasıl bir renk vs. seçimi gerektiği konularına önem vermelisiniz. Genel bina görüntüsü, taş yapıları ile bütünlük kazanmalıdır. Fakat hepsi aynı renk olacak diye bir şart da yoktur. Örneğin mavi bir binanın bahçesine ve çevresine beyaz taşlar güzel görüntü verir. Siyah ve beyaz yanında gri tonları kullanarak bütünsel açıdan renk geçişlerini sağlayabilirsiniz.

İyi Bir Bahçe Düzenlemesinin Özellikleri

Yapılan bahçe düzenlemesinin gerektiği gibi olduğunun farklı göstergeleri vardır:
Proje doğrultusunda hazırlıklı ve karşılıklı beklentilere göre düzenleme yapılır.
Zemini doğru hazırlanan tüm uygulamalar başarılı şekilde sonlanır.
Yapılan işlemler kontrol edilerek sonlandırılır.
Bazı peyzaj uygulamalarında sürekli bakım ve periyodik işlem gerektiği için bunun gereklilikleri yerine gelmiş olur.

Bahçe Düzenlemesi Fiyatları

Bahçe düzenlemesi fiyatları açısından piyasadan ayrı bir fiyatlandırma olmamalıdır. Genel olarak geçerli olan fiyatlara uyum sağlanır.
Bahçe ağaçlandırması ve diğer ürünlerin seçimi konusunda dekorasyon fikirleri verilir. Bu işlemlerin yapı çevresine en uygun şekilde gerçekleşmesi gerekir.