İzmir peyzaj firmaları arayışınıza kapsamlı bahçe düzenleme ekipmanı ve personeli ile hizmet veriyoruz.

Bakım Reçeteli Çalışmalar

Firmamız bünyesinde yaptığımız çalışmalarda çevresel açıdan sürdürülebilirlik son derece önemlidir. Yaşam alanlarınızın doğa ile buluşması ve görsel açıdan güzel bir dekorasyon görüntüsü vermesi için kurumsal bir çalışma yapıyoruz. Bireysel ve kurumsal müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerde mimari açıdan en iyi sonuçları almayı hedefliyoruz. Çünkü baştan sona yapılan hizmetlerimizde bütünüyle ayrıntılara odaklanarak hizmet sunuyoruz. Yaptığımız projelerde işlemler sonlandığında bakım reçetesi de vermekteyiz. Bu sayede uzun vadeli şekilde dekorasyonda pürüz olmayacaktır. Dileyen müşterilerimiz bu bakım aşamalarını senelik olarak tarafımızdan talep edebilir.

Bahçe Tasarımı Nasıl Yapılır?

Bahçe tasarımı yapılırken sadece çim sulama ağaç budama işlemleri değil aynı anda profesyonel tasarım hazırlıkları da önem kazanır. Bir alandaki uygulamaların nasıl gündeme geleceği, baştan yapılan hazırlıkla belirlenir. Her işletme veya ev, bina çevresinin beklentileri değişecektir. Çünkü yapıların kullanım amacında da değişiklik olabilir. Bir spor salonu çevresi ile apartman çevresi düzenlemeleri aynı olmayabilir. Firma olarak doğal olan kaynaklara da saygı ve belirli kurallar çerçevesinde işlemleri yürütüyoruz.

Dikey Bahçe Uygulamaları

Bahçe alanlarınızda dikey bir çiçek ve çim görüntüsü oluşturabilirsiniz. Topraksız bir ortamda yer alan çimler bu yüzeylerde tutunabilir özelliktedir. Yapılan bu uygulamalarda genellikle taşlı sistem peyzaj işlemleri de kullanılabilir.

Süs Havuzu Yaptırmak İçin Başvuru

Süs havuzu yaptırmak üzere peyzaj firmamıza başvuru yapabilirsiniz. Bu uygulamada şehir merkezlerinde yer alan bina görüntüsünün yumuşatılması hedeflenir. Yani bu işlemlerde su belirli aralıklarla değişik alt yapı sistemine göre görüntü verecektir. Alt yapı sisteminde fıskiye modelleri doğrultusunda işlemler sürdürülür. Döşenen boru hatları üzerinden ışıklandırma da yapılarak ortaya güzel görüntüler çıkabilir.

Ağaç Sulama Sistemleri

Bir alanda düzenli olarak ağaçların sulanması ve tasarruflu kullanım ile bakımı bir arada bulmak istiyorsanız sulama sistemlerinden faydalanabilirsiniz. Otomatik sulama sistemleri firmamız tüm gereken teknik alt yapı özelliklerini size sağlamaktadır. Hem peyzaj uygulamalarını hem de düzenli bakım hizmetlerini uzun vadede artıyla elde edebilirsiniz. İzmir’de size ideal bir şekilde hizmet sunuyoruz.