İzmir peyzaj firmamız periyodik peyzaj ve bahçe bakımı hizmetleri konusunda ilerlemeci faaliyetlerle memnuniyet odaklı çalışmaktadır.

Stabilize Bitki Çalışmaları

Farklı birçok alanda stabilize bitki çalışmaları sürdürülmektedir. Yaşam alanlarınızın ne tür bir görüntüyle var olmasını istiyorsanız doğal çevre düzenlemesini de dikkate alarak çalışma talebinde bulunabilirsiniz. Stabilize bitkiler kalıcı olarak var olan, çevreye dayanıklı olan bir bitki türüdür. İç mekanlar için ve isteğe göre farklı alanlarda da kullanılan bu bitki uygulamaları yosun tablo türlerinden de istenebilir.

Doğal Yaşam Alanları Oluşturmak

Yaşam alanlarınızın doğal alanla iç içe olması kolayca açık havaya ulaşabilir olmak avantaj olarak görülmektedir. Bu alanların oluşturulmasında gereken alt yapı sistemini, kendi tasarımlarınıza göre sürdürebilirsiniz. Kendi taleplerinizde önemli olan ne amaçla düzenleme istediğinizdir. Bazıları iş yerlerinin çevresine peyzaj çalışması talep ederken bazıları ise bahçesine otomatik sulama sistemi, çim sistemi ağaçlandırma ve taşlarla dekoratif görüntü isteyebilir.

Site Bahçelerinde Peyzaj

Site çevre düzenlemesi talepleriniz doğrultusunda en uygun seçenekleri sürdürmekteyiz. Müşterilerimizin taleplerine göre oluşturulan bahçe düzenlemelerinde kullanılacak olan malzemeler önceden belirlenmektedir. Uygun fiyat artıları ve genel olarak ortam değişikliği gibi çözümlerde size hızlı şekilde sonuç veriyoruz.

Mevsim Ve Bahçe Düzenlemeleri

Mevsimlerle bahçe düzenlemesinin kalıcı olması arasında bağ vardır. Genellikle bahçe düzenlemeleri sıcak havalarda daha kalıcıyken soğuk havalarda daha geçici bir süre etki gösterir. Bahçe düzenlemelerinin kalıcı olması adına size gereken bakım reçetesini ve önlemleri sunuyoruz. Ayrıca isteyen müşterilerimize rutin bakımlar konusunda hizmet de vermekteyiz.
Açık havadaki bitkilerin deformasyonu kötü hava koşulları dışında zararlı maddeler nedeniyle de meydana gelebilir. Bu işlemlerde hatalı uygulamalar olmaması için bahçe düzenlemesinde önemli birtakım malzemeler oluşmalıdır.

Uygun Maliyetlerle Kapsamlı Çalışmalar

Oldukça uygun maliyetlerle kapsamlı çalışma yaptırmak üzere firmamıza başvuru yapabilirsiniz. Ekonomik açıdan ideal çözümlerle size gereken faaliyetleri sürdürüyoruz. Peyzaj çalışmaları konusunda İzmir’de dilediğinizde taleplerinize yanıt vermekteyiz. Önceden yapılan sözleşmeler kapsamında aylık maliyet anlamında bakım yaptırabilirsiniz. Ön hazırlık aşamalarında ne gibi işlemler yürütüleceğine önceden karar verilmesi için hizmet alabilirsiniz. Bizle iletişime girerek kurumsal faaliyetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilirsiniz.