Seferihisar peyzaj bakım çalışmaları konusunda periyodik olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Kapsamlı hizmetlerde size ideal bir süreç sağlamaktayız.

Düzenli Çim Biçme İşlemleri

Çimler bir alanı doğayla bütün şekilde gösteren etkili peyzaj malzemeleridir. Düzenli şekilde bir alandaki çimlerin biçilmesi ve bakımının yapılmasını istiyorsanız firmamıza başvuru yapabilirsiniz. Çim biçmede uzayan çimlerin kısaltılarak düzgün bir şekille görüntü alması hedeflenir. Bu tür işlemler sürekli yapılmalıdır ki istenen görüntü ortaya çıksın. Dolayısıyla çim biçme işlemlerinin rutine bindirilmesi konusunda tarafımızdan talepte bulunabilirsiniz. Sürekli güzel görünmesi gereken alanlarda çim biçme işlemleri sürdürülmektedir.

Yabancı Ot Mücadelesi Nedir

Bir bahçe alanında alt yapıya toprak koyduğunuzda üzerinde çim dışı yabancı otların oluşması muhtemeldir. Yabancı ot ile mücadele etmek üzere firmamız çim sulama ve bakımı rutinlerinde size gereken desteği verilir. Bu alanlarda temiz görüntü oluşması adına işlemler yapmaktayız. Ekipmanımız teknik açıdan son derece uygundur. Belirli aralıklarla güncellenerek size en iyi hizmetleri vermeyi amaçlamaktayız. Çim alan gübrelemesi gibi faaliyetlerde de başvuru yapabilirsiniz. Çimle alakalı dekoratif işlemler, bakım ve değişim, temizleme sulama sistemlerimiz konusunda en iyiler arasında olduğumuzu iddia ediyoruz.

Bitki Diplerinin Havalandırılması

Bitki olan alanlarda belirli aralıklarla havalandırma yapmanız gerekir. Dip kısımlar havalandırıldıkça yeni tohumlar ve var olan bitki köklerinin canlanmasını sağlayabilirsiniz. Güzel görüntü vermek adına bu bakım işlemleri epey artı sağlayacaktır. Bitki dip kısımlarında genişletme talepleriniz olacağında bu bölümleri kullanabilir ve ilerleme sağlayabilirsiniz. Ağaç çalı gruplarının gübrelenmesi bu anlamda genişletme işlemlerinde artı demektir. Gübrelemenin amacı daha gür yeşillik ve ağaç çıkması, var olan köklerin güçlenmesi sağlıklı hale gelmesi demektir.

Seyreltme Çalışmaları

Seyreltilecek olan bitkisel yapılarda profesyonel hizmetler veriyoruz. Seyreltme çalışmaları yapılırken hangi alana odaklanılacaksa buna göre bir plan hazırlığı yapılır. Elde edilmek istenen görüntüye göre işlemler sürdürülür. Mevsiminde budama işlemleri bu seyreltme çalışmaları açsından önemlidir.

Formuna Uygun Çit Bitkileri

Formuna uygun çit bitkileri konusunda firmamıza başvuru yapabilirsiniz. Şekil verme budamalarının yapılması ve zararlı maddelerle savaşma anlamında çit bitkilerinizin bütünüyle artı şeklinde görünmesini sağlamaktayız. Oluşan görüntülerde yeni ekleme çıkarmalar olacağında en iyi sonucu amaçlıyoruz.