Narlıdere peyzaj firması olarak tüm alanlarda istediğiniz bahçe ve çevre düzenlemelerini yapıyoruz. Çalışmalarımız sistemli şekilde gerçekleştirilmektedir.

İş Yeri Bahçeleri

Kurumsal açıdan iş yerlerinin marka değerini etkileyen birçok etken vardır. Bu etkenlerden biri de bahçe ayarlaması ve dışarıdan içeri giriş yapan kişilerin nasıl bir algıya sahip olduğudur. Bunu sadece görüntü ile elbette yapmak mümkün değildir, ancak bütünüyle bir etki yaratabilmek için de peyzaj çalışmaları titizlik göstergesi olabilir. Marka değerinizin artması için düzenli olarak çevre bakım ve onarım işlemlerini almak, dekoratif görüntü vermek üzere firmamıza başvuru yapabilirisiniz.

Çim Sulama Sistemleri

Yağmurlama yöntemi ile alabileceğiniz çim sulama uygulamalarında firmamız temelden sulama ve diğer işlemlere kadar bütünüyle sonuç verir. Süre açısından belirli dönemlerde kontrol de yapılarak çim sulama sistemlerinden faydalanabilirsiniz.

Rüzgar Etkenleri

Rüzgar etkeni bakımından peyzaj firması çalışmaları ve çim sulama sistemleri birbirine paralel bir işlem demektir. Yani sulama sisteminde genel olarak çevre özellikleri bakımından sprey ve rotorlar bu kapsamda ayarlanmaktadır. Otomatik sulama sistemi uygulamalarında tecrübeli bir firmayız.
Toprakta don olmadığı dönemlerde yağışlı havalarda çimler her dönem uygulanabilir. Fakat çim sulama sistemleri dışında bir dekorasyon talepleri de aradığınızda size kapsamlı bir çalışma sunmaktayız. Peyzaj firması arayışınızda size bütünüyle kapsam sunuyoruz. Taş ve diğer dekoratif malzemelerde size avantajlı çalışmalar sağlamaktayız.

Bitki Gübreleme İşlemleri

Bitki olan alanlarda budama gerektiğinde ve yeni bitkilerin çıkması lazımsa peyzaj firmamıza taleplerinizi iletebilirsiniz. Fizyolojik açıdan bitkilerin takibi anlamında kurumsal düzlemede planlama ile hareket ediyoruz. Güzel bir görüntü vermek, dekorasyon anlamında bitkisel açıdan avantaj demektir. Kontroller ve bitkisel açıdan hastalık olup olmadığına bakmak gibi detaylarda ilaç seçimleri yapılmaktadır. İlaçlama anlamında en doğru malzemeye en uygun ilaç yapılır. Tabi zamanlama açısından da uygun besin elementleri değerlendirmesi yapılmaktadır.
Bahçelerde rutin kontrollerinizin yapılmasında erken tespit yapılması hallerinde bitkilerin ölmeleri sonlanabilir. Bitkisel ölümlerden kurtulmak adına sürekli gübreleme ve ilaçlama işlemlerinden yararlanabilirsiniz.

Profesyonel Teknik Donanım ve Uygulama

Sektörde sistemli çalışmalarla dikkat çeken peyzaj firması teknik açıdan bütünüyle etkili bir sonuç vermeyi amaçlar. Yapılan çalışmalarda güncel gelişmelere uygun araçlar ve teknikler kullanıyoruz.