Gümüldür peyzaj firması arayışınıza uzman bir bakış açısıyla yanıt veriyoruz. Bahçe ve çeşitli alan düzenlemeleriniz için tasarım uygulama başvurusu yapabilirsiniz.

Hazır Rulo Uygulamaları

Sahalarda veya diğer istediğiniz alanlarda doğal çim görüntüsü almak üzere hazır rulo çimlerden temin edebilirsiniz. Erken kullanım amacıyla çim kullanım yerinde bu işlemlerden talep edebilirsiniz. En seri biçimde iş teslimi yapan firmamız size bu açıdan her yeri eşit bir görüntü çim etkisi sağlayacaktır. Daha avantajlı, daha güvenli olarak düşünülen bu sistemlerde zemin hazırlanır ve bu zemin ideal bir şekilde ayarlanarak kullanılır. Tüm bölgelerin homojen yapı kazanması adına bu işlemleri taleplerinize göre oluşturuyoruz.

Amaca Uygun Çim Yetiştiriciliği

Firmamız bünyesinde peyzaj çim işlemlerinde amaca uygun bir çim yetiştiriciliği amaçlamaktayız. Rolü çimlerde tutunma kapasitesi bakımından diğerlerine göre daha yüksek bir verim sağlar. Olumsuz koşullara karşı dirençli özelliği sayesinde kalıcılık oranı artar ve size ekonomik anlamda da artı sağlayacaktır. Bu tür rulo çimlerde oluşan hastalıklara karşı dayanıklı bir özellik elde edilir. Bu ürünlerde bakım da daha kolay ve anlaşılır düzeyde yapılabilir. Görsel açıdan kolayca bir yere daha dekoratif bir hava katabilirsiniz.
Hazır kalıp çim toprakta yetişen canlı çimdir yani rulo çim yapay değil gerçek çimdir. Kendi içerisinde türleri olan bu kalıp çimlerde yılın her dönemi çeşitli alanlara uygulama yapılabilir. Gübreleme, havalandırma ilaçlama benzeri bakım işlemlerinde gereken tüm talepler kolayca karşılanır.

Rulo Çimde Sulama Nasıl Yapılır?

Bir alanda rulo hazır çim bakımı gün aşırı yapılması gereken bir sulama anlamına gelir. Bu çimlerin genel yüksekliği 5 santimetre ile sınırlıdır. Güneşli havalarda çim boyunun uzunluğu bir santimetre artabilir.

Dayanıklı Materyalden Ürün

Rulo çimlerimiz dayanıklı materyal ile üretildiği için türlü çim mantarları ve hastalıklara karşı dirençli yapıdadır. Ayrıca hava değişimlerinde de direnç göstermektedir. Kökten itibaren bu bitkiler, besin anlamında kolaylık sağlar. Masrafsız olması sayesinde periyodik peyzaj ve bahçe bakımı konusunda da avantaj demektir. Firmamıza bahçe düzenlemeleri ve diğer konularda başvuru yaparak dekoratif açıdan avantajlı hizmet alabilirsiniz.